• Sustainability UA

Met Gala Challenge

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

Американський #Vogue запустив челендж #MetGalaChallenge, суть якого полягала в тому, щоб повторити свій улюблений образ з історичного балу і запостити світлину у #Instagram.#MetGalaChallenge в Instagram @voguemagazine Цього року Бал Інституту костюму Met Gala мав відбутися 4 травня, але через пандемію його перенесли на невизначений термін.

Проте, тепер взяти участь в найголовнішому маскараді року і відчути себе серед зірок на червоній доріжці, зміг кожен бажаючий.

Американський #Vogue запустив челлендж #MetGalaChallenge, суть якого полягала в тому, щоб повторити свій улюблений образ з історичного балу і запостити світлину у #Instagram. Обличчям цього проекту став актор Біллі Портер, який закликав усіх бажаючих прийняти модний виклик. Актор написав у себе в Instagram: «Прийшов час для челенджу, який завершить усі модні Челлендж. Вибирайте культовий образ на Met Gala за всі минулі роки і повторюйте його у себе вдома».

Челлендж тривав до 3 травня, а вже за день, коли за планом мав відбутися щорічний Бал Інституту костюму музею Метрополітен Met Gala, редакція Vogue на своїй Instagram-сторінці https://www.instagram.com/voguemagazine. опублікувала найяскравіші, креативні та епатажні образи зірок з торішнього Met Gala.


Приголомшливі образи дивіться на сторінках Instagram @voguemagazine, @metmuseum і @metcostumeinstitute.

Джерело: https://vogue.ua/…/metgalachallenge-modnyy-tred-v-seti-inst…


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 2Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

Fashion Unites