• Sustainability UA

Sustainable революція дитячого одягу #PetitPli

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

Одяг Petit Pli створено з пляшок та переробленої води!

Одяг Petit Pli росте разом з дитиною з 9 місяців до 4 років!


24-літній Раян Маріо Ясин (Ryan Mario Yasin), будучи студентом лондонського Королівського коледжу мистецтв, отримав науковий ступінь у сфері аерокосмічного машинобудування та інноваційного дизайну, працюючи над удосконаленням матеріалів для аерокосмічної промисловості.

Саме Раян придумав одяг, який "розтягується» в залежності від росту дитини. Перемігши у конкурсі, організованому Джеймсом Дайсоном, який щорічно проводиться серед студентів.

Ця міжнародна премія у сфері інженерного проектування та промислового дзану, покликана відзначати досягнення нового покоління інженерів-проектувальників, а також стимулювати та надихати їх на пошук нових рішень.

А починалось все так!

Спостерігаючи за тим як швидко ростуть його племінники, Ясин замислився над тим, що у перші роки життя дитини батьки вимушені витрачати на одяг значні суми, а вже за пару місяців все це перетворюється на колосальну купу відходів.


У підсумку, британський дизайнер Раян, надихнувшись аерокосмічними технологіями та японським мистецтвом складання фігурок з паперу – оригамі, створив іноваційну тканину, що може «збільшуватись». Вона розтягується таким чином, що зшитий з неї одяг «росте» разом з дитиною.

Головна властивість такої плісированої тканини – вона розтягується у довжину, ширину, є водонепроникною, надзвичайно міцною та надлегкою. Лондонська компанія Petit Pli була заснована у 2017 році авіаційним інженером Раяном Маріо Ясином. Нині команда Petit Pli - це гнучкий сплав дизайнерів, модельєрів, нейробіологів та соціологів.

Сайт «Petit Pli» https://shop.petitpli.com/ #SustainableFashion #SvidomoMade #FashionActivism #greenfashion #sustainablefashionblog


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 5Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все