• Sustainability UA

JD • JUANA DÍAZ • МОДНА АКТИВІСТКА

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

Дизайнерка з Сантьяго (Чілі) Juana Díaz (Хуана Діаз) створює луки зі шматочків старого одягу. Аби привернути увагу до деконструкції, вона зшиває їх контрастними нитками.

Маніфестна марка дотримується етичного підходу в усьому. Діас забезпечує роботою надомних кравчинь, відмовляючись від стандартної моделі виробництва, й таким чином втілює соціальну місію.

Telas del Futuro - це новітня текстильна сировина, виготовлена вручну з використанням відходів місцевої індустрії моди.

Перша річ була представлена у 2008 році на виставці "Потенціал Пандемії" («Pandemic Potential» Santiago). Після присудження нагороди за розробку на латиноамериканському бієнале дизайну BID10, що відбувся у Мадриді, луки підкорили професійний майданчик міжнародного модного заходу Pasarela Raíz Diseño у GAM.


Відтоді майстерня Хуани Діаз продовжує продукувати проекти, що завжди вирізняються, враховуючи походження використаних матеріалів. Кольорова композиція й виразність структурних швів, зробили Telas del Futuro характерною рисою бренду JD.


https://www.instagram.com/jdchile/ #JD #FashionActivism www.juanadiaz.cl

Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 4Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все