• Sustainability UA

Залишатися вдома і творити!

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

Магія ремесел - Dolce & Gabbana представила свій новий проект #DGFattoInCasa – «Зроблено вдома» – це серія воркшопів, що будуть публікуватися на соціальних каналах Dolce & Gabbana https://www.instagram.com/dolcegabbana. У той час, коли весь Світ сповільнюється, індустрія моди зупинилася, тижні моди не можуть відбутися, а цінності зсунуто, Dolce & Gabbana повертається до своїх коренів.


DGFATTOINCASA розкриває силу ремесла, майстерності та творчості, щоб висловити любов, близькість і турботу - все це ґрунтується на ДНК Made in Italy - Fatto a Mano (ремесло ручної роботи).

Митці італійського бренду та друзі модного дому, проведуть серію цифрових семінарів, на яких вони зможуть поділитися своїми навичками, досвідом, ідеями і пропозиціями. Ці проекти можна втілити власними силами – об’єднавшись з благодійними компаніями для подальшого дослідження реакцій імунної системи людини на Covid19.

Dolce & Gabbana закликає людей жертвувати кошти для вивчення коронавирусу і пошуку вакцини, Університету людини в Роццано (Італія) і краудфандінговій платформі ForFunding by Intesa Sanpaolo Bank.

Дизайнери Стефано Габбана і Доменіко Дольче підтримують медичну організацію не лише з початком пандемії. Співпраця модного дому з університетом триває не перший рік, Dolce & Gabbana підтримують за допомогою стипендій студентів школи MedTec - інноваційної програми в області медицини, заснованої Humanitas University.

DGFATTOINCASA підтримує Фонд досліджень Humanitas і є продовженням проекту Dolce & Gabbana AMORE FOR SCIENTIFIC RESEARCH, що реалізується спільно з Університетом Humanitas. Заснований у лютому зі значним фінансовим внеском від модного дому, цей проект підтримує життєво важливі дослідження, координовані професором Мантовані, щоб прояснити реакції імунної системи людини на Covid19. DGFATTOINCASA підтримує любов до наукових досліджень.

Окремо, але разом - тепер ближче, ніж будь-коли.

Джерело: https://www.forfunding.intesasanpaolo.com/DonationPlatform-… #stayhome #GQGermany #DolceGabbana

Просмотров: 1Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

Met Gala Challenge

Fashion Unites