• Світлана Махонько

NuCycl - технологія "вічного" одягу

Пост обновлен 2 июня 2020 г.

Винайдено революційний спосіб виробництва волокна із винятковими експлуатаційними характеристиками та неймовірними екологічними перевагами. Технологія NuCycl від #Evrnu дозволяє виділяти молекулярну структурну основу, завдяки якій нові волокна можна отримувати знову і знову.


Американська компанія Evrnu спеціалізується на текстильних інноваціях. Її революційна технологія NuCycl дозволяє ефективно використовувати старий одяг. Тепер футболка чи джинси, які ви заносили до дірок не “помруть», а зможуть «жити» нескінченно.


Evrnu зробила крок за межі рециркуляції та регенерації текстилю. Тепер завдяки інноваційному мисленню та новим технологіям, проблему текстильних відходів спробують вирішити


Принцип переробки одягу від NuCycl виглядає так:


1. Тестиль збирають зі звалищ та сортують


2. Потім очищений та сортований одяг "дрібнять" до молекулярного рівня


3. Завдяки запатентованій технології сировину перетворюють на волокно, з унікальними експлуатаційними перевагами.


4. Згодом із диво-волокон формують пряжу


5. Отримані на фабриці високоякісні тканини відповідають запиту вимогливих дизайнерів та брендів


За оцінками експертів індустрія моди щорічно лишає 92 мільйони тон відходів. «Ми розпочали кампанію із нестандартного питання: як ми можемо заборонити людям викидати одяг?», - згадує генеральна директорка компанії Стейсі Флін. «Якби ми могли використовувати бавовняні відходи, щоб перетворити їх на поновлювальне волокно, ми б могли змінити поведінку споживача».


Технічний директор Крісто Станєв та генеральна директорка Стейсі Флін. (Фото Evrnu)


Так народилась ідея NuCycl - технології, що здатна запобігти шкідливим викидам парникових газів. й не так залежить від використання води під час виробництва нових текстильних виробів.


У 2020 році Evrnu увійшла до переліку компаній, визнаних інституціями, що змінюють світ. Вона успішно працює з Levi's, Target, а у колаборації з Adidas вже створила лімітовану серію ексклюзивних толстовок з поновлювальних волокон. Розробка має виключні екологічні та експлуатаційні переваги спортивного луку, створеного з одягу від якого відмовились.

ДЖЕРЕЛА: https://www.evrnu.com/nucycl

https://www.geekwire.com/2019/textile-tech-startup-evrnu-raises-9-1m-early-partners-include-levis-adidas-target-others/


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability

Просмотров: 94Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все