• Sustainability UA

#noah: «Ми не стійкий бренд» і «ми навіть не близькі»

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

Про це у своєму пості в Instagram написав американський бренд Noah, який протягом багатьох років бореться за екологічну стійкість, екологію, відстеження, повагу прав людини та соціальну справедливість. І який прагне бути відповідальною компанією в усіх аспектах свого виробництва.Сталий розвиток є центральною проблемою в світі моди, але нині це не більше ніж химера; благородне, серйозне і життєво важливе поняття, що не тягне за собою глобальне переосмислення економіки та її функціонування. Ми далекі від досягнення ідеальної мети і хочемо сказати, що це бренд, який працює без перерви протягом 5 років, кожен день. І в усіх аспектах зосереджує свої сили на створенні культури поваги до планети та усіх людей.


Noah, американський бренд, заснований Брендоном Бабензеном в 2015 році, випустив серію Australia tees (Австралійських футболок) на підтримку Австралії, спустошеною серією пожеж, що знищили 8 мільйонів гектарів території.

Джерела:

https://www.instagram.com/noahclothing/

https://noahny.com/


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 8Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все