• Sustainability UA

Fashion Revolution

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

#FashionRevolution - це рух, що зародився у 2014 році і протистоїть світу моди, що надто часто ігнорує права працівників, та негативно впливає на нашу планету.

Fashion Revolution - це глобальний рух, що вірить в іншу індустрію моди, здатну поважати права людини та навколишнє середовище на усіх етапах виробничого циклу..

Завдання - радикальне перевтілення індустрії моди з етичної точки зору, і прихильність тих, хто любить цей світ.


МАНіФЕСТ: https://www.fashionrevolution.org/manifesto/


День революцїї моди відзначається щороку 24 квітня у трагічну річницю обвалу будівлі Rana Plaza у 2013 році. Коли 1133 людини загинули і більш ніж 2500 були травмовані

Згодом цей день трансформувався у Тиждень революції моди. І все це заради можливості привернути увагу до надзвичайної кліматичної ситуації. Ще одна мета розширити обізнаність про експлуатацію працівників сфери поставок, адже ще однією метою руху, є зміна способу отримання, виробництва та покупки одягу.


У 2015 році Fashion Revolution започаткувала #Haulternative,- свій новий рух, що просуває стійку моду. Закликаючи людей купувати, замість нового, одяг що був у вжитку. Заохочуючи людей купувати використаний одяг, організація пропонує їм новий спосіб купівлі «нового одягу», без необхідності брати щось нове. Обмежуючи шкідливі наслідки для навколишнього середовища, що викликані процесами виготовлення одягу.

У цієї альтернативної кампанії є кілька ключових аспектів:

«Історія кохання» - закохатись у речі, які у вас вже є;«Розбитий і красивий» - пропонує поділитися історією про предмет одягу, який ви «заносили до дірок». І нехай для інших він старий чи зламаний, ви продовжуєте ставитись до нього трепетно; • «Модний ремонт» - є можливість подовжити життя одягу ремонтуючи його; • «2hand» - відтворіть ваші улюблені образи за часткову ціну, купуючи у місцевих благодійних магазинах; • «Обмін» - обміняйся одягом з другом; • «Зроби сам» - перетворення одягу у щось нове, надаючи йому іншої форми, додавши нові елементи, перефарбувавши в інший колір; • «Вінтаж» - перехід на вінтаж дарує вам індивідуальний стиль і означає, що ви будете повторно використовувати, змінювати, та подовжувати життя красивого одягу. • «Повільно» - цінуйте красу та цінність модних предметів ручної роботи.

Рух просувався переважно за допомогою Youtube, де Fashion Revolution працювала разом з модними блогерами, з метою популяризувати покупку одягу, що був у вжитку.


https://www.instagram.com/fash_rev/ https://twitter.com/fash_rev https://www.facebook.com/fashionrevolution.org


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 5Комментариев: 0

Sustainability UA

  • Pinterest - Белый круг
  • Instagram - Белый круг
  • Facebook

© 2020 Sustainability UA