• Світлана Махонько

Інновації у сфері целюлозних волокон

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

Теоретично волокна для виготовлення тканин можуть бути отримані з будь-якого джерела целюлози чи білку. Прогресивні розробники по усьому світу розділяють цю тезу, а дехто вже співробітничає з дизайнерами та виробниками одягу.

Донедавна вважалось, що деревні целюлози домінували (віскоза, ліоцел, модал). Але волокна вироблені з продуктів щоденного вжитку, таких як молоко, кава чи апельсини, теж демонструють непогані результати.


"Молочне" волокно

З часів Другої світової підприємці робили спроби отримати текстильні волокна з казеїну та молочного білку. Недоліками потенційного джерела була схильність до плісняви та кислий запах, тільки-то експериментальні екземпляри потрапляли у вологе середовище.


А нині швейцарська компанія Swicofil вважає, що нарешті розробила метод «мокрого прядіння». Який «доставляє» мікро-іони цинку до волокон молочного білку, покращуючи їхню міцність та бактеріальну стабільність.


Кажуть що тканина, яку виробляє Swicofil, зволожує шкіру наче молочна ванна. Такі волокна добре фарбуються та можуть використовуватись, як самостійно, так і разом з іншими видами


Корисні водорості

Ще однією целюлозною інновацією стала розробка SeaCell - ліоцел, змішаний із порошком з бурих водоростей. Тканина з такої сировини «дихає», м’яка та еластична.


Компанії Nanonic Incorporated и Smart Fiber AG, що стоять за її розробкою стверджують, що власник луку пошитого з такої тканини не пожалкує. В ході носки вона благотворно впливатиме на стан шкіри.


Сьогодні кілька виробників одягу використовують розробку SeaCell створюючи одяг. Хоч дослідники цієї теми і досі сперечаються, як саме можна визначити відсоток корисних водоростей у кожному з таких виробів. Тим не менш, SeaCell наполягає на стійкості своєї розробки. Мотивуючи тим, що створений ними матеріал біорозкладний, відповідає необхідним сертифікатам Sustainable, і що розробник приділяє велику увагу переробці морських водоростей.


Волокно з сої

Більш реалістична історія у волокон вироблених з сої. Ця міцна, зручна у догляді тканина успішно використовується у виготовленні одягу та домашнього текстилю.


Зазвичай таке волокно є вторинним результатом процесу виробництва основних продуктів – сиру тофу та соєвого соусу. Боби сої обробляють в системах замкненого циклу із застосуванням, зокрема, і формальдегиду.


Згідно повідомлень частина використаної культури сої є генетично модифікованою та вимагає значної кількості води та пестицидів.


"Ароматна" пряжа

S.Cafe - це пряжа, розроблена компанією Singtex Industrial Co. на основі залишків виробництва кави. Розробники були вражені здатністю кавової гущі поглинати сторонні запахи.


S.Cafe змішують з іншими целюлозними та синтетичними речовинами для створення довговічних та швидких до висихання тканин


Повідомляється, що такі тканини наділені здатністю вбирати запахи та захищати щасливих власників від надмірного ультрафіолету.


Тканина з апельсинових відходів


Італійська Orange Fiber - не новачок у сфері створення інноваційних, текстильних матеріалів. Компанія запатентувала процес перетворення відходів від виробництва цитрусових соків на шовковисті, надлегкі нитки.


Нещодавно Orange Fiber створила капсульну колекцію одягу у колаборації з провідним італійським дизайнером Сальваторе Феррагамо


Головний меседж Orange Fiber #«Від апельсинів до тканини». Сицилійська компанія - яскравий представник італійської ідеї Sustainable, що прагне об’єднати усвідомлену моду з екологічною стійкістю.За оцінками, 25% італійського виробництва апельсинів не знаходить місця на ринку. Це означає, що необхідно утилізувати 300 тис. тон цитрусових відходів. Так виникла ідея дати відходам нове життя, перетворивши їх у дещо нове.


ДЖЕРЕЛО:https://www.commonobjective.co/article/innovation-in-cellulosic-fibres#rated


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 9Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все