• Світлана Махонько

Чай без пластику

Пост обновлен 4 июня 2020 г.

Кращі часи для безтурботного чаювання анонсувала компанія Bon Temps. Тут запустили лінійку з фасування чаю у пакетики, виготовлені з кукурудзи. З моменту запуску так звана «Чайна колекція без пластику» встигла стати бестселером серед поціновувачів вишуканого енергетичного напою.

Розробники запевняють, що створили свій чай екологічно чистим та безпечним. Продукцію виготовлену з якісних органічних інгредієнтів вони фасують у пірамідки з кукурудзяного волокна без ГМО домішок. Таким чином компанії вдається оминати потрапляння до чаю сторонніх елементів.


Цілком ймовірно, що завдяки розробці Bon Temps ми нарешті перестанемо хвилюватись, що знаходиться у нашій чашці.


«Ви ніколи не використовуєте вибілювач для вмивання обличчя, так чому таким має бути ваш чай?», - запитують розробники безпечної упаковки, і тут справді є над чим подумати.


Дослідники з Університету Макгілла в Монреалі виявили, що чайна індустрія може приховувати багато неприємних таємниць. Серед чаїнок пакетованого чаю популярних марок вони виявили мільярди частинок мікропластику, пестицидів, вибілювачів, штучних ароматизаторів і поки не знають, як саме вони впливають на людину. Справа у тім, що численні виробники пакетованого чаю фасують його не у паперові, а у пластикові пакетики. А ті, зазвичай, виготовляються з мікроскопічних нейлонових ниток й містять токсичні полівінілхлорид та поліпропілен.


Коли ви заварюєте пакетик чаю фасований у пластикову сітку, в окріп потрапляє 11,6 млд. часточок мікропластика й на додачу ще 3 млд. полімерних наночасток. Це на кілька порядків вище, ніж вдавалось виявити у інших видах їжі та напоїв. Також дослідникам вдалося з’ясувати, що спочатку у складі звичайного пакетованого чаю пластику не було, і що він з’явився після того, як чай заварили.

На відміну від цієї сумної історії компанія Bon Temps, розробник кукурудзяних чайних пакетиків, пропонує більш якісний вибір для тебе і планети.

Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 7Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

Sustainability UA

  • Pinterest - Белый круг
  • Instagram - Белый круг
  • Facebook

© 2020 Sustainability UA