• Світлана Махонько

♻️ У липні стартує «Zero Waste Fashion UA» - ЕКОподія літа!

Пост обновлен 31 окт. 2020 г.

Унікальний проєкт #«Zero Waste Fashion UA», що популяризує традицію народного крою без залишків, навчить підлітків створювати одяг без шкоди довкіллю. А ви чули, що фешн-індустрія впливає на зміну клімату?


20 липня, у Києві, стартує наш проєкт «Zero Waste Fashion UA», що популяризує сталу моду серед підлітків. Ним вже зацікавились креативні тинейджери 9-14 років, які мріють стати дизайнерами і мислять екологічно.Мета команди формувати нове покоління споживачів, що буде усвідомлено ставитись до вибору одягу, його створення та подальшого використання, була схвалена експертами #Українського культурного фонду, який підтримав унікальний фешн-проект.

Нині триває відбір. Потенційні учасники поспішають заповнити онлайн-анкету та надіслати ескізи одягу. Професійне журі має встигнути їх розглянути та оголосити до старту поєкту імена сімох щасливчиків, які навчатимуться БЕЗКОШТОВНО. Ними стануть автори ескізів, що наберуть найбільшу кількість вподобайок та схвальну оцінку професійного журі, шляхом відкритого голосування.


ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ: https://docs.google.com/forms/d/1K0pX7xQWsLEtcuXa7owP70XzXbtwLjnZtJIs06xCqh8/viewform?edit_requestedАби проєкт дійсно став простором, що формуватиме екосвідомість нового покоління, ми згуртували навколо себе потужне коло професіоналів-однодумців. Серед них: #Христя Патик, # Оксана Дево, # Дар’я Марущак, # Гала Васеніна, # Яна Червінська, # Клавдія Шевелюк, # Лілія Братусь. Чимало успішних стартаперів, фєшнблогерів, кращих українських виробників та відомі торговельні ЕКОмарки.

У форматі вебінарів та ком’юніті визнані авторитети української фешн-індустрії (проекти та бренди яких є прикладами ствердження ідеї відповідального споживання) допоможуть учасникам розібратись у питаннях сталої моди (Sustainable fashion). Можливо вони надихнуть тинейджерів на створення ЕКОстартапу, а згодом, на розвиток відповідального, екологічного бізнесу.

Учасники проєкту, що наберуть меншу кількість балів, отримають у відкритому доступі відео майстер-класів та практичний посібник, де будуть викладені ключові принципи традиційного народного крою (Zero Waste).

Передісторія:

Рік тому ініціатор проєкту «Zero Waste Fashion UA», школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors School», започаткувала курс для тих, хто хоче створювати самобутні, комфортні речі без шкоди довкіллю. Він став настільки популярним, що автори вирішили збагатити напрямок українським народним спадком - традиційним кроєм одягу без залишків (Zero Waste). Так народилась ідея поєднати обидві теми в одному проекті й організувати крутезну подію для тих, хто вирішуватиме долю планети завтра. Тинейджерів вчать сприймати дизайн та виробництво одягу, як важливий процес, що впливає на екологію. В контексті заходу із кожним заявленим спікером буде записано розлоге інтерв’ю, де вони ділитимуться успішними кейсами та власним баченням перспектив ідей стійкості (Sustainability) в Україні.

Організатор:

Школа кравецької майстерності та дизайну

# (Курсы кроя и шитья «Tailors Sсhool»)

Стратегічний партнер: # Платформа NFZ. Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone

Амбасадор: засновниця бренду живого одягу

# ЗЕРНО Христя Патик


Контакти: (095)137-44-22 (telegram, viber, whatsapp).

Локація: м.Київ, вул. Ярославів Вал, 26-Б, оф. Координатор: (095) 356 80 44


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 100Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

Sustainability UA

  • Pinterest - Белый круг
  • Instagram - Белый круг
  • Facebook

© 2020 Sustainability UA