• Світлана Махонько

Тканина з апельсинів

Пост обновлен 1 июля 2020 г.

Компанія Orange Fiber знайшла спосіб переробляти відходи цитрусових на високоякісні нитки. Вона стала першим у світі виробником ексклюзивної біорозкладної "цитрусової" тканини, що задовольнить вимоги креативної та далекоглядної стійкої моди.

Головний меседж Orange Fiber «Від апельсинів до тканини». Сицилійська компанія - яскравий представник італійської ідеї Sustainable, що прагне об’єднати усвідомлену моду з екологічною стійкістю. За оцінками, 25% італійського виробництва апельсинів не знаходить місця на ринку. Це означає, що необхідно утилізувати 300 тис. тон цитрусових відходів. Так виникла ідея дати відходам нове життя, перетворивши їх у дещо нове.


Orange Fiber створює біорозкладні, високоякісні тканини для сектора елітної моди. Використовуючи сотні тон відходів, що є результатом щорічної індустрії цитрусових. Їхня ексклюзивна тканина виготовляється з цитрусової м’якоті, тобто вологого залишку, що лишається наприкінці виробництва цитрусового сокуЕксклюзивні волокна піддаються спеціальній обробці й перетворюються на м’які, шовковисті нитки. Так завдяки запатентованому Orange Fiber процесу виробництва, що відповідає стандартам РСТ, світ моди отримав цитрусову целюлозу.Одяг пошитий з тканини Orange Fiber, після ужитку чи зношування, завдяки спеціальному процесу компостування, здатен розкрадатись


Хоч волокна і вироблені з цитрусових, такі нитки не є «апельсиновими» чи «ароматними». А сама тканина, попри те що отримана з апельсинів, теж не помаранчевого, а білого кольору. Проте компанія вже інвестувала у дослідження та розробки задля впровадження методології, як саме збагатити тканину свіжими ароматами. І запевняє, що їхня високоякісна тканина може бути декорована та пофарбована, як традиційний текстиль. Бо остаточний колір отримує виключно за рахунок фарбування.ДЖЕРЕЛО:

https://rivistanatura.com/orange-fiber-idea-italiana-per-una-moda-sostenibile/

http://orangefiber.it/fabrics/


Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 22Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все