• Світлана Махонько

♻️ СТАЛІСТЬ - ЦЕ ВИШУКАНО

Пост обновлен 1 нояб. 2020 г.

#Hemp Collection - одяг з натуральної тканини, конопель. Прийшов час переосмислити реальність стійкої моди, даючи одягу з екологічного матеріалу наповнити наше майбутнє щастям!Hemp collection є зміною стратегії споживання, декларацією універсального стилю, прагненням до гармонії. На подіумі Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів NEW FASHION ZONE- 2020, колекція була поза конкуренцією! А її авторка українська дизайнерка Тетяна Маркова (Tatiana Markova), зі своєю командою, отримала дві нагороди. Перше місце у категорії Sustainable fashion та ґран-прі конкурсу - 100 000 грн. на відшив колекції!


ВІДЕО показу: https://www.facebook.com/tatiana.silaeva.7/videos/3292141317507176/Ментором для авторки колекції стала CEO Школи кравецької майстерності та дизайну "Tailors School" Ірина Петренко.


HEMP COLLECTION.


Земля... Вражаюиій і до кінця незвіданий будинок для мільярдів людей, тварин, птахів, рослин...

Наша планета прекрасна!

Усе взаємопов'язано: вода, повітря, грунт, дерева і ми, - люди, творці світової історії.

Атмосфера Землі єдина і неподільна. Ми всі під одним куполом. І перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, і проживаючи своє чудове життя, ми залишаємо слід на тілі планети.Ми милуємося світанками, використовуємо унікальні ресурси землі і насолоджуємося магією світу, що пливе перед очима. А що ми готові зробити і дати натомість планеті?

Час перевтілитися в Людину Нової доби. Яка знає міру, мислить розумно, здатна ділитися та усвідомлено піклуватися про себе, близьких і наш спільний дім. Через культуру, освіту та інновації прокинутися і стати усвідомленими споживачами ресурсів.


Майбутнє залежить тільки від нас.Подумайте, який одяг ви вибираєте? Зручний, якісний, універсальний, приємний до тіла...Ваше тіло хоче дихати!


Hemp Collection, одяг з натуральної тканини, - конопель. Прийшов час переосмислити реальність стійкої моди, даючи одягу з екологічного матеріалу наповнити наше майбутнє щастям!- C- Екологічність матеріалу - Зносостійкість - Натуральні барвники - Дерев'яні ґудзики - Лаконічний дизайн - Якісне виробництво - Безпечна утилізація без шкоди навколишньому середовищу.HEMP Collection - це шлях до щасливого життя в гармонії з природою.

Живи. Дихай. Насолоджуйся!
Просмотров: 175Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все