• Світлана Махонько

Перші окуляри з кави та льону зроблені в Україні

Винахід Максима Гавриленка зібрав на краудфандингу $13000 й прикув до нього увагу світу та ЗМІ. Фішка окулярів від #Ochis Coffee у абсолютній відмові від нафтового пластику.

Інноваційна розробка Ochis Coffee трансформувала уяву про сучасну моду та довела, що аксесуар може бути одночасно ЕКОлогічним та ультрастильним.


Винайдений українцем біополімер на основі кавової гущі, льону та натуральних олій, повністю розкладається у ґрунті та воді перетворюючись на природне добриво для рослин.


Органічний композит дарує одразу кілька виняткових переваг. Оправа цілком рокладається у ґрунті чи воді, якщо окуляри раптом зламались, перетворюючись на природнє добриво для нових рослин. Отже за покупку таких окулярів, кажуть в компанії, природа вам подякує.


ВІДЕО: https://ssswww.radiosvoboda.org/a/video/30146849.html


Засновник українського проєкту Максим Гавриленко вирішив використати моду на екологічне з бізнес-метою. Замінив класичні пластикові оправи окулярів на аналог продукту з кавової гущі.


«Я зрозумів, що пластиковою колекцією вже нікого не здивую і став шукати якийсь більш хайповий матеріал», - не приховує мотивів підприємець. «Кава – один з найбільш поширений напоїв у світі, а оправи з цього матеріалу, як виявилось, розкладаються у 100 разів швидше за пластикові».


Свої перші моделі майстер робив вручну з макухи, яку брав у сусідній кав’ярні. Аби масштабувати виробництво, ініціював проведення краудфандингової кампанії на Kickstarter, що принесла йому $13 000 від приватних інвесторів.

Вже перша партія окулярів з кави стала прибутковою й викликала чималий інтерес закордонних магазинів.


В стандартній комплектації в окуляри 5 ергономічних моделей вставлені лінзи Carl Zeiss 8 кольорів, із надійним захистом від ультрафіолету.

Джерела:

https://ssswww.radiosvoboda.org/a/video/30146849.html

https://ochiscoffee.com/pages/about-us

Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 16Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все