• Світлана Махонько

♻️ МИ ВРАЖЕНІ! ПРОЄКТ ПЕРЕВИЩУЄ ОЧІКУВАННЯ.

ВРАЖАЮЧІ ФОТО! Учасниці проєкту # 𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔: Національні традиції українського народного крою - крок у майбутнє" самі виступили в ролі моделей й презентували власноруч відшиті луки у самісінькому серці столиці.


У фіналі проєкту «Zero Waste FashionUA: Національні традиції українського крою – крок у майбутнє!» всі дівчата отримали дипломи та взяли участь у професійній фотосесії у самому серці столиці - Золотоворітському парку.


У якості фото-моделей, під прицілом десятків схвальних оглядів, кожна презентувала власноруч відшитий лук та аксесуарЗавдяки ідеям CEO "Tailors School" Ірини Петренко, проєкт вийшов на принципово новий рівень, і перевищив усі наші очікування. Завдяки атмосфері у якій дівчата навчались та запалу, який отримали від викладачів та менторів, з власної ініціативи вони відшили значно більше одиниць сталого одягу, ніж планувалось на початку.

Наступний показ сталої колекції, створеної за традиційним народним методом безвідходного крою (Zero Waste), відбувся на відкритому майданчику в межах проведення широкомасштабного Дня знань! Цього разу колекцію учасниць ZeroWasteFashionUA, демонстрували моделі Дитячого продюсерського центру Babyphotostars.

Викладачі Олена Ісакова, Наталя Гаврусенко, Марина Фриз та керівник проєкту # 𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔: Національні традиції українського народного крою - крок у майбутнє" Антоніна Баранова, які вчили дівчат створювати одяг за принципом безвідходного традиційного народного крою. А головне - адаптувати його до вимог сьогодення.


Проект відбувається за підтримки Український культурний фонд

Організатор: Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors Sсhool»

Стратегічний партнер: Платформа NFZ (Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone)

Амбасадор: засновниця бренду живого одягу ЗЕРНО Христя Патик


Контакти: (095)137-44-22 (telegram, viber, whatsapp). Координатор: (095) 356 80 44

Локація: м.Київ, вул. Ярославів Вал, 26-Б, оф.


Колектив Ирина Петренко Антонина Баранова (Antonina Baranova) Елена Исакова Александра Тараненко Ольга Михайлюк Liliya Kilderova Марина Фриз Світлана Махонько Oleg Pol


Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 343Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все