• Світлана Махонько

Екологічно стійка архітектура

Проєкт #IngenhovenArchitects подарував «зелені легені» району Хофгартен, що у Дюссельдорфі. Ця краса не лише милує очі, а й захищає від сонячних променів, зменшує рівень міської спеки, продукує кисень, й мінімізує міський шум.


Під час реконструкції екстер'єру старого офісного комплексу, розташованого на вулиці Густав-Грюндгенс-Плац (в районі Kö-Bogen II) кордони між природою та архітектурою, між парком та містом, були усунені.


Завдяки 30 000 рослин офісний центр перетворився на справжній «міський» ліс. Два фасади будівлі, що мали форму трапеції, повністю вкрили 8 кілометровою живою огорожею.Згідно дослідження розробників екологічна користь такого зеленого килима еквівалентна 80 деревам. Компанія Ingenhoven Architects, що розташована у Дюссельдорфі, була заснована у 1985 році і прагне розвивати стійку архітектуру.


Результат проєкту вражає. Несподіваного ефекту додає форма будівлі з її похилими фасадами. Вони ніби пом'якшують її контури та дозволяють роздивитись історичну звбудову за межами п'ятдесятирічного комплексу.Ingenhoven від сподівається, що цей проект покладе початок переосмисленню традицій містобудування у Дюссельдорфі зокрема та Німеччині в цілому. А головне – стане прикладом для інших.


ДЖЕРЕЛО: https://www.collater.al/en/plant-covered-building-ingenhoven-architects/ https://www.dezeen.com/2020/05/04/ingenhoven-architects-dusseldorf-ko-bogen-ii-office-hedges/ Статті цього сайту не є рекламою. Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 29Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все