• Світлана Махонько

♻️ ДРУГИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОЄКТУ.

Пост обновлен 31 окт. 2020 г.

Перша зіркова презентація луків на "StarKids" Fashion Show! Якою була реакція зали? Чи встигнуть усі учасниці проєкту #𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔 відшити задумане? Які зустрічі з якими дизайнерами та експертами визначили другий тиждень проєкту?ДАЙДЖЕСТ ТИЖНЯ

21 серпня, у самому серці Києва, в Khreschatyk Grand Hall відбувся фінальний, зоряний шоу-показ "StarKids" Fashion Show, сезону Літо 2020. В рамках показу дитячої моди ми вперше презентували луки створені учасницями проекту «Zero Waste FashionUA: Національні традиції українського крою – крок у майбутнє!». #запідтримкиУКФЛуки дівчат-початківців на подіумі такого рівня - це круто! Щирі оплески зали говорили самі за себе. Юні дизайнерки вперше відчули себе в ролі творців одягу. У них брали інтерв’ю. А образи, які наші учасниці встигли відшити на цей момент, демонстрували їхні однолітки - кращі моделі дитячого аґентства StarKids.


Ролик з показу: https://www.facebook.com/SustainabilityUA/posts/3434706226572925


Справжнім відкриттям для наших дівчат стала зустріч з менторами Дариною Антоненко та онлайн-зустріч з Катериною Уваровою. Власниці ЕКО-брендів розповіли про власний досвід створення соціально-відповідального бізнесу, суттю якого є виробництво крафтових товарів з перероблених БАНЕРІВ.


На їхню думку, якщо без шкоди для навколишнього середовища банер не утилізувати, потрібно продовжити йому життя, перетворивши на потрібні у побуті речі. Переважно це сумки ручної роботи, зроблені з використаної банерної тканини. За словами Дарини Антонено: "Досі мало хто знає, що "звичайні рекламні банери, які ми зустрічаємо на кожному кроці, розкладаються близько 500 років!"Протягом останнього тижня проєету дівчата вчились декорувати тканину і дізнались, що таке принт.

РОЛИК:

https://www.facebook.com/137902810265039/videos/230669664704640/Під час майстер-класу з мистецтва самопрезентації дівчата дізнались про секрети формування гардеробу жестів, і вчились презентувати власні сталі колекції. Адже на випускному, аби отримати диплом, учасниці мають не лише впевнено триматись в присутності батьків та гостей школи, а ще й переконливо донести філософію своєї колекції та продемонструвати присутнім самостійно відшитий лук.


Підлітки вчаться вірити у власні сили! Практика завжди складніша за теорію, але вони сповнені оптимізму.Проєкт тривав 12 днів. Кожний з них, з 10-ї до 17.00, був розбитий на блоки: теорія, зустрічі з кращими фахівцями фешн-справи (такими. як дизайнерка Gala Vasenina - засновниця бренду Gora Gala, та автор колекцій одягу, що стають актуальним меседжем суспільству), а також, ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ.Саме завдяки практичній складовій учасниці проєкту змогли опанувати принцип створення сучасних луків без шкоди довкіллю. В основі виробів збережено вивірений віками сталий дизайн, який було адаптовано до потреб тинейджерської аудиторії,Попереду у дівчат ПЕРША ПРОФЕСІЙНА ФОТОСЕСІЯ під час якої вони самі мають виступити у ролі моделей й презентувати власноруч відшиті луки широкому загалу у "Золотоворітському квері" у центрі столиці.


Проект відбувається за підтримки Український культурний фонд

Організатор: Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors Sсhool»

Стратегічний партнер: Платформа NFZ (Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone)

Амбасадор: засновниця бренду живого одягу ЗЕРНО Христя Патик


Контакти: (095)137-44-22 (telegram, viber, whatsapp). Координатор: (095) 356 80 44

Локація: м.Київ, вул. Ярославів Вал, 26-Б, оф.


Колектив Ирина Петренко Антонина Баранова (Antonina Baranova) Елена Исакова Александра Тараненко Ольга Михайлюк Liliya Kilderova Марина Фриз Світлана Махонько Oleg Pol


Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.Просмотров: 238Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все