• Світлана Махонько

♻️ ДВІ ГОДИНИ ЖИВОГО СПІЛКУВАННЯ!


#"𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔: Національні традиції українського крою – крок у майбутнє", проєкт ДЛЯ підлітків і ПРО підлітків, презентовано на Міжнародній виставці HENDMADE-Expo. #ЗаПідримки_УКФ


Подія зібрала людей різного віку, але однаково захоплених ідеєю створення сучасних луків на основі споконвічних народних традицій.


Для феєричної презентації сталих луків наших учасниць, ми використали світлини з професійної фотосесії за участі їхніх однолітків - моделей дитячого агентства Babyphotostars.

Аби ви переконались наскільки захоплюючою і змістовною є наша ініціатива, ми створили підсумковий фільм, що відтворює історію проєкту з першого дня. Де ми знайомимо вас з учасницями та командою проєкту "𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔: Національні традиції українського крою – крок у майбутнє".


Усі, хто завітав на нашу презентацію ОТРИМАЛИ методичний посібник БЕЗКОШТОВНО.Усі присутні мали можливість пощупати, розгледіти, а то й приміряти роботи дівчат на себе! Їхні схвальні відгуки вкотре довели, що у проєкту є майбутнє, і навіть більш яскраве, ніж думалось на початку.Ви бажаєте навчитись шити актуальні речі і сформувати сталий гардероб? Тоді перегляньте ці фото. Луки, які учасниці #𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔 створили протягом проєкту демонструють усі переваги сучасного одягу ZERO WASTE (чи одягу з мінімальною кількістю відходів).


Одяг та аксесуари, які протягом проєкту створили учасниці𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔 на професійній фотозйомці демонструють моделі дитячого продюсерського центру Babyphotostars: Довбиш Марія, Дуда Олександра, Молчанова Уляна, Татаринська Марія, Сапуга Діана, Демур Софія, Бондарчук Юлія, Янакова Вероніка, Крамар Анастасія. ДОВІДКА:

Дитячий продюсерський центр Babyphotostars - єдина компанія в Україні, що займається розкриттям талантів дітей та їх подальшим розвитком у всіх медіаформатах.

https://www.instagram.com/babyphotostars

https://www.facebook.com/Babyphotostars

https://babyphotostars.com

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ:

https://www.facebook.com/ShansUpodarunok/posts/676055939783054

Незабаром проект ZERO WASTE FASHION UA, викладе серію майстер-класів з пошиття чотирьох базових виробів за методом «нуль відходів». та методичний посібник У ВІЛЬНИЙ ДОСТУП. Це одяг поза часом! Легкий у пошитті і дуже зручний!


Тепер чекаємо на зустріч у Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors School» з усіма, хто зацікавився нашим проєктом і має бажання навчитись тонкощам матеріалознавства. Очікувано пік непідробного здивування сьогодні викликала інформація, що усі представлені сьогодні луки створені 9-ти -13-ти річними підлітками!


ДЯКУЄМО нашим ДІВЧАТАМ – Діані Литвиненко та Божені Дудар, які особисто приїхали розповісти про власні враження від проєкту "Zero Waste FashionUA : Національні традиції українського крою – крок у майбутнє".

ДОВІДКА:

Handmade - Expo, Ukrainian Exhibition - це масштабна подія. 15 років вона об’єднує на своєму виставковому майданчику виробників і дистриб’юторів товарів для рукоділля, творчого хобі, дитячої творчості та художніх матеріалів. Це унікальний майданчик для проведення семінарів, майстер-класів та консультацій по усім напрямкам і авторським технікам.

Handmade - Expo сприяє ефективному співробітництву з лідерами ринку art&hobby. Забезпечує успішну участь компаній, що розпочинають свій бізнес та популяризує сферу Handmade в Україні.


Проект відбувається за підтримки Український культурний фонд

Організатор: Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors Sсhool»

Стратегічний партнер: Платформа NFZ (Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone)

Амбасадор: засновниця бренду живого одягу ЗЕРНО Христя Патик


Контакти: (095)137-44-22 (telegram, viber, whatsapp). Координатор: (095) 356 80 44

Локація: м.Київ, вул. Ярославів Вал, 26-Б, оф.


Колектив Ирина Петренко Антонина Баранова (Antonina Baranova) Елена Исакова Александра Тараненко Ольга Михайлюк Liliya Kilderova Марина Фриз Світлана Махонько Oleg Pol


Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.


Просмотров: 171Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все