• Світлана Махонько

♻️ Відомі імена учасників 𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔

Пост обновлен 31 окт. 2020 г.

УРА!!! Відомі імена учасників унікального освітнього фешнпроєкту # 𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔 створеного спеціально для креативних підлітків, що мислять екологічно!

З 58-ми заявок відібрані дев'ять. Це діти, які виконали усі умови подання Анкети-конкурсанта та надіслали авторські ескізи, що визнані кращими. Це 9 імен, які відтепер є головною складовою нашого проєкту, і за успіхами яких усі ми, разом з вами, будемо слідкувати протягом наступних двох тижнів.

Ось вона, ця неймовірно смілива і талановита дев'ятка:

Стелла Шиколенко 13 poкiв (с. Чубинське, Бориспiльский р-н)

✧ Веронiка Присяжнюк, 10 років (с. Високе, Житомирська обл.)


✧ Василина Федосеева, 9 років (м. Iрпінь)


✧ Дiана Литвиненко, 13 років (м.Київ)✧ Нiка Тенькова, 11 років ( м.Київ)✧ Тетяна Чмихун, 9 років (м. Вишневе)✧ Божена Дудар, 11 років (м. Київ)✧ Поліна Баранова✧ Вероніка Данильченко


Вже у понеділок, 20 липня, на ДЕВ'ЯТЬОХ дівчаток, які зуміли здивувати журі відбіркового етапу проєкту, чекають у Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors School».


Це буде їхнє перше знайомство з кращими фахівцями кравецької справи та конструювання одягу, відомими дизайнерами та засновниками ЕКОбрендів. Ці професіонали прагнуть навчити українську молодь створювати актуальні образи за методом безвідходного народного крою.

Слідкуйте разом з нами за перебігом унікальної фешнподії літа - поєктом "𝗭𝗲𝗿𝗼 𝗪𝗮𝘀𝘁𝗲 𝗙𝗮𝘀𝗵𝗶𝗼𝗻𝗨𝗔: Національні традиції українського народного крою - крок у майбутнє",


Проект відбувається за підтримки Український культурний фонд

Організатор: Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors Sсhool»

Стратегічний партнер: Платформа NFZ (Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone)

Амбасадор: засновниця бренду живого одягу ЗЕРНО Христя Патик

Контакти: (095)137-44-22 (telegram, viber, whatsapp). Координатор: (095) 356 80 44

Локація: м.Київ, вул. Ярославів Вал, 26-Б, оф.


Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.

Просмотров: 129Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все