• Світлана Махонько

♻️ Відомі потенційні учасники Zero Waste FashionUA

Пост обновлен 31 окт. 2020 г.

30 червня - останній день, коли на пошту #Tailors School підлітки могли надіслати заповнену анкету для участі в унікальному освітньому фешнпроєкті. Його кінцева мета навчити креативну молодь шити одяг за принципом Zero Waste (Нуль відходів) або з мінімальними залишками.


Проєкт Zero Waste FashionUA розрахований на підлітків 9-14 років, які мріють стати дизайнерами і створювати авторські колекції без шкоди довкіллю. Та серед бажаючих вчитись тонкощам безвідходного крою, який використовували наші пращури, виявилось чимало тих, хто не вписався в означені вікові межі. Ми хочемо подякувати їм за довіру, і будемо раді бачити в рядах конкурсантів інших наших ініціатив!

Тим часом досвідчене журі, до якого увійшли кращі викладачі кравецької майстерності та представники бренду " живого" одягу, мають до середини липня розглянути надіслані підлітками ескізи і визначити сімох переможців.



Вже відомо, що участь у відборі брали тинейджери з різним рівнем підготовки. Зокрема підлітки, які до цього не мали навичок роботи зі швейним обладнанням та створення професійних ескізів. Попри це SEO "Tailors School" Ірина Петренко запевнила, що ШАНС на участь у проєкті Zero Waste FashionUA визначатиме, винятково, креативність конкурсанта і його бажання вчитись.


Нагадаємо, що для 9 щасливчиків участь в проєкті абсолютно безкоштовна!



Проєкт стартує 20 липня. Протягом 2-х тижнів на тинейджерів чекає справжня фешн-пригода! Вони вчитимуться свідомому ставленню до споживання і вибору речей. Разом з учасниками ми спробуємо переконатись в перевагах zero-waste, що лежить в основі українського народного крою. Створимо ескізи та явимо загалу концепцію їхньої першої, розробленої за цим принципом, капсульної колекції. Підлітки самотужки пошиють на себе повний лук-образ на вибір (сукня, спідниця або брюки + аксесуар)


Усі вони стануть невід’ємною частиною нашої команди - дружного колективу досвідчених педагогів з кравецької майстерності, матеріалознавства, конструювання та декору.

Учасники зустрічатимуться з провідними українськими дизайнерами та виробниками матеріалів з льону та коноплі. Адже партнерами нашого проєкту стали відомі українські ЕКОбренди та виробники одягу за принципом zero-waste.



Аби Zero Waste FashionUA дійсно став простором, що формуватиме екосвідомість нового покоління, ми згуртували навколо себе потужне коло професіоналів-однодумців. Серед них Христя Патик, Оксана Дево,Дар’я Марущак, Гала Васеніна, Яна Червінська, Клавдія Шевелюк,Лілія Братусь. Чимало успішних стартаперів, фєшнблогерів, кращих українських виробників та відомі торговельні ЕКОмарки.

У форматі вебінарів та ком’юніті ці визнані авторитети української фешн-індустрії (проекти та бренди яких є прикладами ствердження ідеї відповідального споживання) допоможуть сімом учасникам розібратись у питаннях сталої моди (Sustainablefashion). І, можливо, надихнуть тинейджерів на створення ЕКОстартапу, а згодом, і на розвиток відповідального, екологічного бізнесу.



Тинейджери дізнаються про проблему fast-fashion, говоритимуть про одяг та його виробництво. Вчитимуться принципам створення раціонального гардеробу–капсули, що мінімізує кількість речей у шафі та скоротить фінансові витрати на одяг в майбутньому. А у фіналі ми проведемо фотосесію та відсвяткуємо цю подію врученням дипломів!


У якості подарунка, усі хто заповнив анкету, але не потрапив до сімки учасників проєкту, отримають відео майстер-класи з відшиву базових речей за принципом zero-waste. А також покроковий методичний посібник за яким вони зможуть опановувати цю науку самотужки.

Проект відбувається за підтримки Український культурний фонд

Організатор: Школа кравецької майстерності та дизайну «Tailors Sсhool»

Стратегічний партнер: Платформа NFZ (Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone)

Амбасадор: засновниця бренду живого одягу ЗЕРНО Христя Патик


Контакти: (095)137-44-22 (telegram, viber, whatsapp). Координатор: (095) 356 80 44

Локація: м.Київ, вул. Ярославів Вал, 26-Б, оф.


Інформація публікується з просвітницькою метою та є відображенням безмежної кількості світових ідей у сфері Sustainability.




Просмотров: 109Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все